Voor pasgeboren baby’s wil je eigenlijk maar één ding: dat ze zich veilig, warm en rustig voelen. En precies dát is waar deze wol zijde overslag romper van Engel Natur zo goed in is. Zacht, ademend en ontworpen met oog voor comfort, voor je baby én voor jou.
Deze romper is gemaakt van 70% biologische wol en 30% zijde. Een combinatie die we hier in de winkel niet voor niets zo vaak aanraden. Baby’s moeten hard werken om hun lichaamstemperatuur op peil te houden, en wol helpt daar actief bij. De wol neemt de lichaamstemperatuur van je kindje aan en houdt die vast, zonder dat het benauwd wordt.
De zijde maakt de stof extra zacht en glad. Het werkt als een natuurlijke buffer voor prikkels. Veel ouders merken dat hun baby rustiger is in wol zijde, minder schrikt en zich prettiger voelt in nieuwe of drukke situaties. Ook bij een gevoelige huid of eczeem is dit materiaal vaak heel fijn.
Het overslagmodel met drukknoopjes is een echte uitkomst bij newborns. Je hoeft de romper niet over het hoofdje aan en uit te trekken, wat veel baby’s onprettig vinden. Je legt je baby erop, vouwt dicht, klaar.
Minder gehannes, minder warmteverlies en vooral: meer rust tijdens het verschonen. Dat verschil voel je meteen, zeker in de eerste weken.
Rompers van Engel Natur vallen lang en smal. Dat is bewust gedaan, zodat ze mooi aansluiten zonder te knellen. Twijfel je tussen twee maten? Dan adviseren we meestal de grotere maat. Wol is enorm rekbaar en groeit fijn mee, ook bij wat rondere baby’s.
Die rek merk je trouwens ook tijdens het verschonen. De stof beweegt mee, wat het allemaal net even makkelijker maakt.
Wol is zelfreinigend. Vaak is even luchten na het dragen al voldoende. Hang de romper bijvoorbeeld een nachtje in de badkamer of bij een open raam.
Toch wassen? Gebruik dan het wolprogramma van je wasmachine met een wolwasmiddel met lanoline, zoals Lanalicious. Gebruik weinig wasmiddel, stop de machine niet te vol en haal de romper direct uit de was.
Trek voorzichtig in vorm en laat liggend drogen.
Extra tips kun je bekijken als je dit filmpje kijkt. Maar lees ook onze wasgids, die je bij elke aankoop krijgt, aandachtig door.
Deze wol zijde overslag romper van Engel Natur is biologisch geproduceerd en eerlijk gemaakt. Verkrijgbaar in meerdere kleuren en maten, zodat je altijd een fijne basis hebt voor elk seizoen.
Is deze romper geschikt vanaf de geboorte?
Ja, dit is juist een ideale romper voor pasgeboren baby’s.
Prikt wol niet bij baby’s?
Nee. De wol is heel fijn en gecombineerd met zijde, waardoor de stof zacht aanvoelt.
Kan mijn baby hier ook in slapen?
Zeker. Veel ouders gebruiken deze romper als basislaag voor dag en nacht.
Persoonlijk advies, of twijfels over de maten? Bel ons tijdens openingstijden op 010-7954177 of mail ons op [email protected]. Onze blijmakers staan voor je klaar.
Duurzaam winkelen in Rotterdam? In onze winkel in het Oude Noorden hangen alle wol zijde rompers klaar om te voelen en te vergelijken. Je vindt ons aan de Zwaanshals 376 in Rotterdam. Open van dinsdag t/m zaterdag van 10:00 tot 17:30. Je bent meer dan welkom.