Menu
EUR
LANIUS blouse met plooien VERENA ORCHID van ramie
€129,95 Incl. btw
Toevoegen aan winkelwagen
LANIUS blouse met plooien VERENA ORCHID van ramie
Lanius
(0)

LANIUS blouse met plooien VERENA ORCHID van ramie

€129,95 Incl. btw

LANIUS blouse met plooien VERENA ORCHID van ramie
- 100% ramie
- met plooien op de schouders en subtiele ballonmouwen
- iets transparant
- super zomers, kom maar door met dat zomerfeest!
- mooi met de gestreepte pantalons Isa Lees meer.

  • Gratis verzending vanaf €75 (BE en DE vanaf €100)
  • Supersnelle verzending!
  • Persoonlijke klantenservice!
  • Eigen voorraad!

Productomschrijving

LANIUS blouse met plooien VERENA ORCHID van ramie


Waarom je deze blouse nú wilt hebben

Dit is zo’n blouse waarbij je meteen denkt: ja hoor, die zomer kan beginnen. De VERENA blouse van LANIUS heeft precies die luchtige, vrouwelijke uitstraling waar je zin in krijgt zodra de zon zich laat zien. Zacht roze, een lichte transparantie en die mooie plooien op de schouders… dit is er eentje die je aantrekt voor een feestje, maar net zo goed op een doordeweekse dag omdat je jezelf gewoon even leuk wilt voelen.

Wat ik er zo fijn aan vind: hij is sierlijk zonder tuttig te worden. Subtiel, maar met karakter. En ja hoor, hij doet het ook geweldig met die gestreepte pantalon ISA. Dat is zo’n combinatie die zichzelf aankleedt.


Pasvorm & details

De blouse heeft een rechte, losse fit die soepel langs je lichaam valt. De plooien op de schouders geven net dat beetje extra vorm, terwijl de subtiele ballonmouwen zorgen voor een zachte, vrouwelijke lijn. De mouwen vallen tot net onder de elleboog en sluiten licht aan met een elastische afwerking.

De stof is licht transparant, precies genoeg om luchtig te blijven zonder bloot te voelen. Mooi met een fijne top eronder, of met een mooie bh als je dat durft. De knoopsluiting aan de voorkant maakt ’m makkelijk om zowel open als dicht te dragen.


Materiaal & zorg

Deze blouse is gemaakt van 100% ramie. Ramie is een natuurlijke vezel die wordt gewonnen uit de stengels van de ramieplant, een soort brandnetel (maar dan zonder prikken, beloofd). Het materiaal staat bekend om zijn frisse draaggevoel, sterkte en lichte glans. Ideaal voor warme dagen, omdat ramie goed ademt en niet snel plakkerig aanvoelt.

Ramie voelt een beetje als linnen, maar is vaak nét iets soepeler en blijft langer mooi. En fijn om te weten: deze blouse is volledig vegan.

Wasadvies: was deze blouse voorzichtig, liefst op een fijnwasprogramma en met gelijke kleuren. Niet te vol in de machine, direct uithangen en laten drogen aan de lucht. Zo blijft de stof mooi en behoudt hij zijn vorm.


Duurzaam & eerlijk

Zoals je van LANIUS mag verwachten, is ook deze blouse met aandacht gemaakt. Er wordt gewerkt met natuurlijke materialen, eerlijke productieketens en respect voor mens en milieu. Geen onnodige chemicaliën, geen snelle mode, maar kleding die je meerdere zomers met plezier draagt.

Dit is zo’n item dat je elk jaar weer uit de kast pakt en denkt: oh ja, deze was ook zo fijn.


Hoe draag je ’m?

  • Met de gestreepte pantalon ISA voor een frisse, zomerse look.
  • Op een jeans met sandalen of slippers voor een nonchalante dag.
  • Open over een topje, als licht jasje op een warme avond.

Persoonlijk advies

Twijfel je over de maat, de transparantie of hoe je ’m het mooist combineert? Bel ons tijdens openingstijden op 010-7954177 of mail naar [email protected]. Onze blijmakers denken graag met je mee.


Kom passen in Rotterdam

Wist je dat we een grote winkel hebben in het Oude Noorden van Rotterdam? Hier kun je de hele collectie zien, voelen en passen. Je bent van harte welkom aan de Zwaanshals 376. We zijn open van dinsdag t/m zaterdag van 10:00 tot 17:30.

Specificaties

Hoe was ik Ecovero/Tencel?
Je kunt Ecovero of Tencel het beste voorzichtig wassen op Max 30 Graden, fijne was met een mild wasmiddel, lage toeren, weinig wasmiddel, geen droger. LET OP! Ecovero en/of tencel meteen uit de machine halen na het wassen om wasstrepen te voorkomen.

Reviews

0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen

Recent bekeken

Specificaties

Hoe was ik Ecovero/Tencel?
Je kunt Ecovero of Tencel het beste voorzichtig wassen op Max 30 Graden, fijne was met een mild wasmiddel, lage toeren, weinig wasmiddel, geen droger. LET OP! Ecovero en/of tencel meteen uit de machine halen na het wassen om wasstrepen te voorkomen.
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Beoordeel Lanius LANIUS blouse met plooien VERENA ORCHID van ramie

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »