Menu
EUR
ALMA LOVIS spencer YVES SEA van biologisch katoen
€89,95 Incl. btw
Toevoegen aan winkelwagen
ALMA LOVIS spencer YVES SEA van biologisch katoen
Alma & Lovis
(0)

ALMA LOVIS spencer YVES SEA van biologisch katoen

€89,95 Incl. btw

ALMA LOVIS spencer YVES SEA van biologisch katoen
- 100% biologisch katoen GOTS
- losjes gebreid (lijkt wel gehaakt)
- mooie petrol melange kleur
- zelfde kleur ook als trui
- heb je nodig in je leven :-) Lees meer.

  • Gratis verzending vanaf €75 (BE en DE vanaf €100)
  • Supersnelle verzending!
  • Persoonlijke klantenservice!
  • Eigen voorraad!

Productomschrijving

ALMA LOVIS YVES – luchtige spencer van biologisch katoen in SEA

Waarom je deze wilt

Sommige items zijn gewoon meteen goed. De YVES spencer van Alma & Lovis is zo’n stuk. Luchtig gebreid, bijna gehaakt van uitstraling, en uitgevoerd in een prachtige petrol melange tint die overal bij past.

Dit is zo’n spencer die je nodig hebt in je leven.

Highlights

• 100% biologisch katoen (GOTS)
• Losjes ajour breisel
• Luchtig en ademend
• Mooie petrol melange kleur
• Ook verkrijgbaar als bijpassende trui
• Valt redelijk ruim

Pasvorm & styling

De YVES heeft een ontspannen fit en valt redelijk ruim. Door het open breisel oogt hij licht en speels, zonder volumineus te worden.

Zo draag je haar:
• Over een top of hemdje voor een subtiel doorkijk-effect
• Op een high waist rok voor een vrouwelijke look
• Casual op een jeans met sneakers
• Of chic op een wijde linnen broek

Het is echt een perfecte laag voor voorjaar en zomer, maar ook prachtig in het najaar met een blouse eronder.

Materiaal & kwaliteit

Gemaakt van 100% biologisch katoen met GOTS-certificering. Dat betekent dat zowel de teelt als de productie aan strenge ecologische en sociale eisen voldoen.

Het breisel is los en luchtig, wat zorgt voor een ademend en comfortabel draaggevoel. Biologisch katoen voelt zacht aan op de huid en is sterk genoeg om jarenlang mee te gaan.

Duurzaam & eerlijk

Alma & Lovis staat voor natuurlijke materialen en eerlijke productie. Met GOTS-gecertificeerd katoen weet je zeker dat dit item op verantwoorde wijze is gemaakt.

Duurzaam betekent niet onverwoestbaar. Door je kleding af te wisselen en goed te verzorgen, verleng je de levensduur aanzienlijk.

Wasadvies

Was zo min mogelijk en lucht de spencer na het dragen. Was op maximaal 30 graden, gebruik weinig wasmiddel en was de machine niet te vol.

Niet in de droger. Trek na het wassen voorzichtig in vorm en laat liggend drogen. Leg gebreide katoenen items bij voorkeur liggend in je kast om uithangen te voorkomen.

Biologisch katoenen gebreide stoffen kunnen tijdens het dragen iets wijder worden, maar komen na het wassen weer terug in vorm.

Extra tips kun je hier bekijken in het filmpje wat ik speciaal voor jullie maakte: kijk dit filmpje
Maar lees ook onze wasgids, die je bij elke aankoop krijgt, aandachtig door.

Niet kopen als…

…je een strak aansluitende, dichtgebreide trui zoekt. Dit model is juist luchtig, los en speels.

Persoonlijk advies

Twijfel je over de maat of wil je weten hoe deze valt ten opzichte van de YVES trui? Bel ons tijdens openingstijden op 010-7954177 of mail naar [email protected]. We helpen je graag.

Duurzaam winkelen in Rotterdam

Kom passen in onze winkel in het Oude Noorden van Rotterdam. Zwaanshals 376. Open van dinsdag t/m zaterdag van 10:00 tot 17:30. We laten je graag zien hoe mooi deze kleur in het echt is.

Veelgestelde vragen

Is deze spencer geschikt voor warm weer?
Ja, door het open ajour breisel is hij luchtig en ademend.

Rekt biologisch katoen uit?
Tijdens het dragen kan gebreid katoen iets wijder worden, maar na het wassen komt het weer terug in vorm.

Is dit GOTS-gecertificeerd?
Ja, het katoen is 100% biologisch en GOTS-gecertificeerd.

Specificaties

Hoe was ik pure katoen?
Katoen kun je wassen op max. 40 graden. Vermijd wasverzachters en veel wasmiddel. Deze zorgen dat katoen vaal en lelijk wordt. Geen drogers en meteen uithangen na het wassen.

Reviews

0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen

Recent bekeken

Specificaties

Hoe was ik pure katoen?
Katoen kun je wassen op max. 40 graden. Vermijd wasverzachters en veel wasmiddel. Deze zorgen dat katoen vaal en lelijk wordt. Geen drogers en meteen uithangen na het wassen.
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Beoordeel Alma & Lovis ALMA LOVIS spencer YVES SEA van biologisch katoen

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »