Soms is een trui niet zomaar een trui, maar een statement. De NATTY van KOMODO is daar het perfecte voorbeeld van: gemaakt van 100% mulesingvrije merinowol, fairtrade geproduceerd in Nepal en uitgevoerd in een diepe, prachtige violettint. Deze trui combineert zachtheid en warmte met een speelse twist dankzij de subtiele splitjes in de mouwen en de elegante v-hals.
De pasvorm is relaxed en iets ruimer, waardoor je ‘m nonchalant over een jeans draagt, of juist chic combineert met een rok of pantalon. Op de foto draag ik maat M, zodat je een goed beeld krijgt van hoe de NATTY valt: losjes, maar wel vrouwelijk gevormd door de v-halslijn.
Waarom je de NATTY trui wilt hebben
– 100% mulesingvrije merinowol
– Fairtrade gebreid in Nepal
– V-hals met vrouwelijke uitstraling
– Speelse splitten in de mouwen
– Relaxed fit, superzacht en ademend
– In een prachtige, opvallende violettint
Zo houd je je trui mooi
Merinowol is zelfreinigend en hoef je niet vaak te wassen. Even luchten is vaak al voldoende! Moet er toch een wasbeurt aan te pas komen, gebruik dan altijd een wolwasmiddel met lanoline – zoals ons favoriete Lanalicious – en kies voor een koude wolwas. Trek de trui na het wassen voorzichtig in vorm en laat hem liggend drogen.
Onmisbaar: de Gleener voor je fluffy wollen trui!
Bestel de NATTY meteen met de bijpassende Gleener om eventuele pillen veilig te verwijderen. Pillen zijn heel normaal bij wol en kasjmier – met de Gleener zorg je ervoor dat je trui er altijd als nieuw uitziet. Bestel je Gleener hier!
Extra tips kun je bekijken in het filmpje wat ik speciaal voor jullie maakte: kijk dit filmpje. Maar lees ook onze wasgids, die je bij elke aankoop krijgt, aandachtig door.
Persoonlijk advies of maat-twijfel?
Bel ons tijdens openingstijden op 010-7954177 of mail ons via [email protected]. Onze blijmakers helpen je graag!
Duurzaam winkelen in Rotterdam
De KOMODO NATTY trui en nog veel meer duurzame mode vind je ook in onze winkel in het Oude Noorden van Rotterdam. Zwaanshals 376, geopend dinsdag t/m zaterdag van 10 tot 17:30. Kom langs en ontdek de zachtheid van merino zelf!