Menu
EUR
DEDICATED blouse ALSVIK TROPICAL met print tencel
€89,95 Incl. btw
Toevoegen aan winkelwagen
DEDICATED blouse ALSVIK TROPICAL met print tencel
Dedicated
(0)

DEDICATED blouse ALSVIK TROPICAL met print tencel

€89,95 Incl. btw

DEDICATED wijde blouse met print TROPICAL van ecovero
- 100% ecovero
- wijde fit
- met kraag en knoopjes aan de voorkant
- we hebben meerdere prints
- zalige zachte vegan stof
- fairtrade
- korte mouw
- de achterkant is iets langer dan voor voor Lees meer.

  • Gratis verzending vanaf €75 (BE en DE vanaf €100)
  • Supersnelle verzending!
  • Persoonlijke klantenservice!
  • Eigen voorraad!

Productomschrijving

DEDICATED Wijde Blouse met Print – TROPICAL (Ecovero)

Je kent het wel. Dat moment dat je een blouse aantrekt en denkt: Waarom heb ik deze niet eerder ontdekt? Want TROPICAL zit niet alleen heerlijk, hij voelt ook als zomer in stofvorm. Luchtig, soepel en met een speelse print die je direct in vakantiestemming brengt – ook als je gewoon op de fiets naar werk moet.

Dankzij de wijde fit valt hij heerlijk losjes, en de iets langere achterkant geeft net dat nonchalante effect waarmee je moeiteloos stijlvol voor de dag komt. Draag ‘m op een jeans, knoop ‘m speels bij je middel of ga voor de ultieme match met de bijpassende rok, broek of jumpsuit. En als je echt all-in wilt gaan: we hebben deze print ook als overhemd voor heren. Koppel-outfits waren nog nooit zo leuk.

Waarom je deze blouse wilt hebben

  • Gemaakt van 100% Ecovero – zacht, ademend en duurzaam
  • Een wijde pasvorm die moeiteloos chic en comfortabel is
  • Fairtrade en verantwoord – want goed voelen in je outfit is meer dan alleen de pasvorm
  • Superveelzijdig – casual met een jeans of als set met de bijpassende items

Wasadvies

Om deze blouse net zo fris en stralend te houden als jij erin uitziet:

  • Wassen op 30 graden met soortgelijke kleuren
  • Liever geen wasverzachter – de stof én het milieu zullen je dankbaar zijn
  • Niet in de droger, gewoon even ophangen en hij is zo weer klaar voor een nieuwe dag
  • Strijken? Alleen als je echt wilt, maar hij is ook prachtig met een nonchalant kreukje

Persoonlijk advies & een warm welkom in onze winkel

Twijfel je over de maat? Of wil je gewoon zeker weten dat je de juiste keuze maakt? Wij staan voor je klaar. Onze blijmakers helpen je met alle liefde verder, of het nu gaat om een pasvorm, materiaal of gewoon wat stijladvies. En ja, als je wil dat we iets voor je nameten, doen we dat gewoon. Geen vraag is te gek.

Bel ons tijdens openingstijden op 010-7954177
Mailen kan ook via [email protected]

Duurzaam winkelen in Rotterdam

Wist je dat we een prachtige winkel hebben in het Oude Noorden van Rotterdam? Hier kun je de hele collectie zien, voelen en passen. Even kijken hoe de stof valt, de print in het echt bewonderen of gewoon lekker rondstruinen? Doe alsof je thuis bent. We geven je graag advies en zorgen voor een gezellige sfeer.

Telefonisch bestellen kan helaas niet, maar via de webshop wél. Twijfel je nog en wil je eerst passen? Bestel online en kies voor ophalen in de winkel. We leggen het voor je apart en sturen een mailtje als het klaar ligt.

Zwaanshals 376, Rotterdam
Geopend van dinsdag t/m zaterdag, 10:00 – 17:30

Kom langs, stel je vragen of ontdek je nieuwe favoriete outfit. We beloven dat je met een glimlach de deur uitgaat.

 

Specificaties

Hoe was ik Ecovero/Tencel?
Je kunt Ecovero of Tencel het beste voorzichtig wassen op Max 30 Graden, fijne was met een mild wasmiddel, lage toeren, weinig wasmiddel, geen droger. LET OP! Ecovero en/of tencel meteen uit de machine halen na het wassen om wasstrepen te voorkomen.

Reviews

0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Heb je nog meer vragen over dit product?
Of heb je meer hulp nodig? Neem dan contact met ons op! Je kunt ons mailen op [email protected] of tijdens openingstijden bellen naar 010- 7954177
Heb je nog meer vragen over dit product?
Of heb je meer hulp nodig? Neem dan contact met ons op! Je kunt ons mailen op [email protected] of tijdens openingstijden bellen naar 010- 7954177

Recent bekeken

Specificaties

Hoe was ik Ecovero/Tencel?
Je kunt Ecovero of Tencel het beste voorzichtig wassen op Max 30 Graden, fijne was met een mild wasmiddel, lage toeren, weinig wasmiddel, geen droger. LET OP! Ecovero en/of tencel meteen uit de machine halen na het wassen om wasstrepen te voorkomen.
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Beoordeel Dedicated DEDICATED blouse ALSVIK TROPICAL met print tencel

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »