Of je kindje nu graag rent, knutselt of knuffelt: deze Engel Natur longsleeve van wol en zijde is een heerlijke basic die altijd goed zit. Zacht, ademend, warm én koel tegelijk. Draag 'm als shirt of als onderlaag – deze fijne longsleeves zijn verkrijgbaar in veel kleuren en maten, voor jongens én meisjes.
Wol en zijde werken samen als een soort filter om je kind heen. Ze verminderen prikkels van buitenaf, helpen om beter bij zichzelf te blijven en houden je kind warm zonder te laten zweten. De zijde zorgt ervoor dat het shirtje niet prikt, terwijl de wol een natuurlijke UV-bescherming geeft. Perfect voor winter én zomer – want ja, wol draagt je het hele jaar door!
Ook tijdens het sporten of buitenspelen blijven kinderen droog en warm dankzij de vochtregulerende werking van wol. Het materiaal ademt, neemt zweet op en stoot geurtjes af. Dat maakt dit shirt ook ideaal voor op school of op kamp.
Ons advies: was zo min mogelijk. Een nachtje uithangen doet vaak al wonderen! Wil je toch wassen? Kies dan voor het LANALICIOUS wolwasmiddel met lanoline en gebruik altijd een wolwasprogramma. Zo blijft de vezel sterk, zacht en in topconditie. Bekijk hier ons uitgebreide filmpje over het wassen van wol.
De afwerking is top: sterke boordjes die niet lubberen of lubberige halzen maken. Engel valt lang en smal, Hocosa wat breder – dus voor ieder kind een fijne pasvorm. Twijfel je over de maat? Kom passen!
Wil je zien hoe zacht dit shirt écht is? Kom langs in onze winkel in Rotterdam. Je vindt ons op de Zwaanshals 376. Open van dinsdag t/m zaterdag van 11:00 tot 17:00. Wij helpen je graag verder!