Duurzame geruite broek PEPITA van tencel LIVING CRAFTS
Duurzame broek met pepita ruitjes van tencel VEGAN
Een duurzame vegan broek van tencel met ruitjes! Ja, hallo! De herfst is nog niet begonnen en daar komen deze mooie vegan broekjes met een iets cropped pijp al onze winkel binnen. Maar goed dat we al getrakteerd werden op een mooi najaar! Deze duurzame vegan broek van tencel met een geniale bovenkant (want elastiek aan de achterkant, hallo comfort) is echt zo mooi! Het is er eentje die je netjes maar die je ook nog eens prima casual kan dragen. Kan overal bij, is altijd goed. Voor welke gelegenheid je hem of haar dan ook maar wilt aantrekken. Deze band is elastisch en is dus heel comfortabel. Wij zien haar voor ons met een paar fijne gympen of een laarsje of pump. De duurzame pantalon is gemaakt van een geweven tencel niet rekt, maar super comfortabel en iets wijder is.
Hoe combineer is deze mooie duurzame tencel broek?
Ze is heel goed te combineren met fijne duurzame shirts en blouses uit de nieuwe Natur-el collectie, maar ook met een lekker dik wollen vest of trui. Hadden we al gezegd dat deze broek met ruitjes een super allrounder is?
Living crafts valt goed op maat
Toch adviseren we bij deze pantalon bij twijfel de grotere maat. Heb je altijd maat 40, kies dan nu ook gewoon maat 40. Alleen bij twijfel dus. Tencel rekt niet, maar de band is wel elastisch.
Hoe was ik deze duurzame pantalon van tencel ?
Tencel is kwetsbaar, dus het liefst koud, weinig wasmiddel en absoluut niet in de droger. We zeggen wel eens, behandel het als een peperduur zijden rok, of een trui van kasjmier. dan kan er niet zo heel veel fout gaan. Maar, als het niet perse gewassen hoeft te worden, doe dat dan niet. Haal hem direct na het wassen uit de machine, zo voorkom je wasstrepen. En doe je trommel niet te vol.
Wil je liever komen passen? Kom langs in onze winkel!
We hebben niet voor niets een van de grootste duurzame winkels van Nederland. 150 m2 duurzame mode onder een dak. Je vind onze winkel in Rotterdam. Onze winkel ligt in de wijk : Het oude noorden. Een wijk die niet zelden wordt vergeleken met de negen straatjes n Amsterdam. Al is het in Rotterdam in het Zwaanshalskwartier natuurlijk veel leuker ;-) Naast duurzame mode, hebben we de grootste collectie wol zijde ondergoed van Engel.