ARMEDANGELS wijde palazzo broek KAROLINAA NIGHT
ARMEDANGELS duurzame wijde palazzo KAROLINAA broek van tencel tricot
Zo, dus jij zoekt een zalige wijde en comfortabele basic broek, waarbij het net voelt alsof je niks aan hebt? Joe, dan is KAROLINAA jouw favortiete broek deze zomer! Een prachtige donkerblauwe wijde vegan high waist broek in een mooie basic kleur van ARMEDANGELS. We hebben haar in meerdere variaties: met een korte pijp bijvoorbeeld. Deze korte broek heeft een soort strik linten aan de voorkant. Net even iets extra's. Doen ze goed daar, bij Armedangels.
Deze duurzame wijde broek is van 100% ecovero lenzing
En laat dat nou precies het materiaal zijn wat je in de zomer super graag op je huid wil, in plaats van synthetische troep. Toch? Lekker luchtig, ademend en niet zweterig. Want daar zit je in de zomer echt niet op te wachten. Het is een iets dunnere tricot kwaliteit, dat bedoel ik dus met " alsof je niks aan hebt". maar niet denken dat hij doorschijnt hoor! Dat is absoluut niet aan de orde!
Deze duurzame palazzo broek van natuurlijke materialen
Deze mooierd is high waist, en heeft een relaxed fit. Dat betekent dat ze redelijk ruim valt. Ik kan er makkelijk een L van aan. Het fijne is dat de binnenbeen lengte redelijk lang is. Dus heb je last van schurende benen in de zomer, dan is de KAROLINAA je redding. De broek trek je zo over je billen, heeft geen knopen of ritsen, en wijde pijpen.
Hoe hou ik mijn duurzame wijde vegan broek zo mooi?
Nou, dat is heel simpel. Niet te vaak wassen: geen wasverzachters, geen droger en op maximaal 30 graden wassen met dezelfde kleuren. Kun jij, komt goed! Armedangels heeft het liefst dat je het op de hand doet. Ik mik hem gerust in de machine, maar dan wel op lage temperatuur en ik haal tencel altijd meteen uit de machine, zodat ik geen wasstrepen krijg.
Kom je duurzame mode shoppen in Rotterdam?
Jij bent welkom! Zwaanshals 376 Rotterdam.